Horizont Brewery
Night Shift - Bourbon Barrel Aged Wheat Wine

Night Shift - Bourbon Barrel Aged Wheat Wine

Horizont Brewery
Night Shift - Bourbon Barrel Aged Wheat Wine

Wheat Wine

0,33 l

5.56 EUR / 0,33 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

Barrel Aged,Wheat Wine

ABV (Alkohol)

13.0%

Objem

0,33 l

Popis

Pšeničné víno dozreté v sudoch od rumu.
Pšeničné víno sa v USA objavilo koncom 80. rokov, v podstate nevlastným bratom jačmenného vína(Barley Wine). Hovoríme o relatívne mladom pivnom štýle, ktorý dlho zreje v pivovaroch v sudoch alebo kadiach. Tento štýl nemá zvučnú legendárnu históriu, ako Russian Imperial Stout alebo pivá typu IPA. Na oplátku však hovoríme o veľmi vzrušujúcom pivnom štýle s veľkým potencionálom. Každý kto niekedy ochutnal pšeničné pivo Weihenstephaner Vitus, vie aký fantastický zážitok je silný pšeničný Bock.Mi sme navarili 13%-ne pšeničné víno, ktoré sme po vykvasení naliali do sudov od Bourbonu. Z týchto sudov sa v našom základnom pive objavila príchuť vanilky z duba a Bourbonu, ktoré dokonale zapadajú do sveta sušienkovej a karamelovej príchute nášho pšeničného vína.

Pivovar HORIZONT: 
Spoločnosť Horizont sörök začala v roku 2014 ako kočovný pivovar. Okrem svojich troch základných produktov - japonská pšenica, indické svetlé pivo, flámsky porter - pravidelne uvádza na trh sezónne novinky. Ak by sa to malo charakterizovať vetou, povedali by sme o nich: „ Understandable beers with a little twist.“
Ich cieľom je propagácia kraftového piva a priblíženie medzinárodných pivných trendov vkusu domácich spotrebiteľov. Spoločnosť Horizont spustila svoj vlastný závod na Maglódi út začiatkom leta 2016, takže ich pivá sa dostávajú na oveľa viac miest ako doteraz.
 

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0