Medusa

Reketye Brewery
Medusa

Pale Ale

0,44 l

3.96 EUR / 0,44 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

Pale Ale

ABV (Alkohol)

6,5%

Objem

0,44 l

Popis

Medusa Pale Ale 6,5% sa nepodobá na nič, s čím ste sa stretli doteraz. Odrody chmeľu pôvodom z Colorada a Nového Mexika sa úplne líšia od ich európskych súrodencov. Chmeľ Medusa sa pestuje výlučne na farme v údolí Yakima, takže americkí pivný fanatici šalejú po intenzívnych príchutiach guavy, melónu, marhúľ a citrusov. Tento konkrétny chmeľ je pomenovaný pre jednu zo svojich najvýraznejších vlastností: jeho chmeľová šiška je viachlavá, čo pochopiteľne zvyšuje jej príťažlivosť. Každý pivovar ju chce získať. Nám sa to podarilo 
Okrem veľmi žiaducich aróm a chutí má chmeľ nízku hladinu alfa, čo z neho robí vynikajúci arómový chmeľ pre štýly IPA a Pale Ale. Sme prvý kto v Maďarsku robí pivo s týmto úžasným chmeľom. Buďte opatrní, budete sa usmievať  od prvého dúšku a takto aj zostanete!
Pivovar REKETYE:
Varenie piva je súčasťou nášho života od roku 2014. Uplynulé obdobie charakterizuje neustály vývoj a vzdelávanie. Výsledok investovanej práce bol, že sme boli prvými, ktorí sa v Maďarsku objavili s plechovkovými pivami, ktoré si všimol maďarský aj medzinárodný trh. Reketye Brewing Co. je rodinný pivovar. Za každým našim pivom sa skrýva príbeh. Tieto texty ukazujú niečo z nás: malé detaily, udalosti, ktoré určujú, aký sme dnes ľudia a aké pivo vyrábame. Tieto príbehy si môžete prečítať aj na našom webe. Zobrazujeme ich prostredníctvom vlastnej grafiky.

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0