Horizont Brewery
I remember My First Check -In

I remember My First Check -In

Horizont Brewery
I remember My First Check -In

William Pear-Ginger Gose

0,33 l

3.05 EUR / 0,33 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

Sour,Gose

ABV (Alkohol)

5

Objem

0,33 l

IBU (Horkosť)

9

Popis

Naše kyslé pivo, ktorého základ je z receptúry UNTAPPD, je výnimočné nielen perfektne harmonizujúcimi príchuťami hrušky viliamsovky a zázvoru, ale aj tým, že sme pridali aj štipku himalájskej soli.
 Väčšinou pracujeme s francúzskymi a talianskymi surovinami, ale teraz sme museli suroviny zaobstarať do 100 km okruhu podľa predpisov UNTAPPD. Tak padla voľba na hrušku viliamsovku. Najskôr sa v aróme a chuti objaví zázvor, potom sa objaví hruška a na konci dúšku slaná chuť typická pre Gose. Hrušky a zázvor sa navzájom dobre dopĺňajú. Z hrušky získa pivo príjemnú hodvábnosť a po prehltnutí dúšku cítime okrem ovocnosti aj osviežujúcu chuť zázvoru. 
Takže nie to každodenné pivo! Sme hrdí na to, že sme sa zúčastnili iniciatívy UNTAPPD!

Pivovar HORIZONT: 
Spoločnosť Horizont sörök začala v roku 2014 ako kočovný pivovar. Okrem svojich troch základných produktov - japonská pšenica, indické svetlé pivo, flámsky porter - pravidelne uvádza na trh sezónne novinky. Ak by sa to malo charakterizovať vetou, povedali by sme o nich: „ Understandable beers with a little twist.“
Ich cieľom je propagácia kraftového piva a priblíženie medzinárodných pivných trendov vkusu domácich spotrebiteľov. Spoločnosť Horizont spustila svoj vlastný závod na Maglódi út začiatkom leta 2016, takže ich pivá sa dostávajú na oveľa viac miest ako doteraz.
 

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0