Exotic Cupcake

Monyo Brewery
Exotic Cupcake

Pastry Sour Ale with Apricot, Mango, Mandarin, Vanilla & Chocolate

0,33 l

4.03 EUR / 0,33 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

Sour,Fruity Beer

ABV (Alkohol)

5,0%

Objem

0,33 l

Popis

Prišla pastry séria s názvom „Sweet Tooth“, v ktorej budeme variť pivá inšpirované rôznymi dezertmi.
Prvý člen série sa volá Exotic Cupcake - pastry sour ale , ktoré obsahuje veľkú porciu marhúľ, manga, mandarínok a toto všetko ochutené vanilkou a kakaovými bôbmi. Pridala sa aj laktóza, ktorá nastavila ideálnu sladko-kyslú rovnováhu.
Vyzerá to ako oranžové smoothie, nepriehľadné, jasne žiarivo žlté s pevnou penou.
Vo vôni dominujú marhule a mango, v pozadí s trochou citrusov, vanilka a kakao. 
Chuť je trochu sladká, v zásade však prevládajú kyslo-trpké tóny. Na začiatku dúšku prichádza záplava marhúľ a manga podporená vanilkou. Na konci dúšku  však prichádza najintenzívnejšie mandarínka. Trpký, mimoriadne ovocný uzáver s hutným, takmer krémovým dúškom. Pivo s plným telom, ale ľahkosťou.

Pivovar MONYO:
Spoločnosť MONYO Brewing Co. bola založená v roku 2014 v srdci mesta Kőbánya(Budapešť, X. obvod) s cieľom urobiť revolúciu v maďarskom remeselnom pivovarníctve. S najmodernejším vybavením, ktoré dbá na hygienu pivovaru, sú jeho pivá vyrobené iba z tých najlepších surovín. MONYO Brewing Co. je v súčasnosti najdynamickejšie sa rozvíjajúcim pivovarom v Maďarsku, ktorý získal ocenenie Pivovar roka, ako aj množstvo ocenení zo zahraničia. Ich pivá zahŕňajú tradičné druhy rovnako ako experimentálne kúsky „novej vlny“. Ich vlajkovou loďou je Flying Rabbit IPA.
 

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0