Crazy Cow

Monyo Brewery
Crazy Cow

Session IPA

0,33 l

2.81 EUR / 0,33 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

IPA,Session

ABV (Alkohol)

4,3%

Objem

0,33 l

Popis

Spolupráca so Zing Burger-om bola inšpirovaná vzájomnými sympatiami: milujú kraftové pivo rovnako ako my šťavnaté hamburgery a obaja sa zhodneme na tom, že spolu padnú najlepšie.
Bolo iba otázkou času, kedy uvaríme Ipu, ktorá sa najlepšie hodí  vedľa ich hamburgerov. V Crazy Cow dominujú naše dva spoločné obľúbené chmele, Mosaic a Cascade, ako aj ich charakteristické grapefruitovo-citrusové príchute, ktoré takmer vychádzajú z pohára vďaka studenému chmeľeniu. Na druhej strane bola hladina alkoholu vedome udržiavaná na nízkej úrovni, aby sa nezastavili po prvom pohári tejto čerstvej, osviežujúcej Session IPA.

Pivovar MONYO:
Spoločnosť MONYO Brewing Co. bola založená v roku 2014 v srdci mesta Kőbánya(Budapešť, X. obvod) s cieľom urobiť revolúciu v maďarskom remeselnom pivovarníctve. S najmodernejším vybavením, ktoré dbá na hygienu pivovaru, sú jeho pivá vyrobené iba z tých najlepších surovín. MONYO Brewing Co. je v súčasnosti najdynamickejšie sa rozvíjajúcim pivovarom v Maďarsku, ktorý získal ocenenie Pivovar roka, ako aj množstvo ocenení zo zahraničia. Ich pivá zahŕňajú tradičné druhy rovnako ako experimentálne kúsky „novej vlny“. Ich vlajkovou loďou je Flying Rabbit IPA.

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0