Ceylon Buddy

Hop Top Brewery
Ceylon Buddy

Tea Infused Double IPA

0,33 l

3.12 EUR / 0,33 l

Dostupnosť:

Dostupné

Štát

Maďarsko

Typ piva

IPA

ABV (Alkohol)

9,1%

Objem

0,33 l

IBU (Horkosť)

75

Plato (Balling)

21,0°

Popis

Naša Double IPA je špeciálna tým, že sme do nej pridali cejlónsky čaj a kúsky pomaranča. Popri horkosti, typickej pre tento štýl sme dali priestor pre jedinečnú chuť čaju, ktorá sa stane harmonickou vďaka jemnej sladkosti pomaranča. 
História nášho piva: Použitie čaju pre pivo je veľmi veľkou výzvou, pretože existuje asi 1400 druhov čaju, prinajmenšom vo veľkoobchode s čajom, v ktorom sme boli. Navyše spolu s chuťou piva muselo vytvoriť niečo extravagantné, čo pre nás znamenalo dosť dlhú fázu experimentovania.
Naše pivo je vyrobené zo špeciálnej zmesi niekoľkých čajov, ktorým dominuje cejlónsky čaj, a preto sa stal aj menotvorcom piva.

Pivovar HOP TOP:
Spoločnosť HopTop Brewery Kft. Bola založená na jeseň roku 2015 s cieľom zahájiť výrobu kvalitných pív technológiou, ktorá zodpovedá očakávaniam modernej výroby piva. Pivovar  funguje v Pivovarskom parkuv Budapešti, kde dnes spolupracujú štyri pivovary (Hop Top, Monyo, Horizont a Mad Scientist).
Majiteľ pivovaru HopTop - Ali Rawech Szami sa vždy snažil vyvíjať činnosť, pri ktorej by mohol zúročiť svoju kreativitu. Vplyvom pivovarníckej revolúcie vo svete sa od ekonóma prevtelil až po sládka.
 

KOŠÍK

K ZAPLATENIU

Hodnota objednávky

0