MONYO Brewing:

MONYO Brewing, jeden z prvých novodobých pivovarov v Maďarsku, založili ho v roku 2014 Pein Ádám a Németh Anti v Kőbánya s cieľom vytvoriť remeselné pivo verzia 2.0. Ádáma omrzelo obsluhovať svojich hostí vo svojom podniku MONYO domácimi remeselnými pivami, nakoľko ich kvalita bola v tom čase mimoriadne premenlivá. Vtedy vznikla myšlienka založiť si vlastný pivovar. Stačilo nájsť niekoho, kto vie variť pivo. Vtedy sa do obrazu dostal Anti.

Anti je jedným z prvých domácich pivovaričov. Ako mnohí iní v tomto remesle, aj on začal s varením piva doma v kuchyni. Nakoniec sa mu kreatívny svet pivovarníctva zapáčil natoľko, že zanechal univerzitnú učiteľskú dráhu a na radosť svojich priateľov založil pivovar. Od rána do večera experimentoval s rôznymi pivami vo svojom tajnom „laboratóriu“, až sa z neho napokon stal kočovný sládok, a konečne mohol svoje receptúry variť vo veľkých dávkach vo varniach rôznych pivovarov. V tom čase sa pivá lámača ortodoxných pív stávali čoraz obľúbenejšími medzi širšou skupinou.

Vo veku 19 rokov sa obaja konečne rozhodli, že za pol roka postavia MONYO Brewing od nuly, s využitím všetkého svojho dostupného kapitálu a energie. Cieľ v prvých minútach bol rovnaký ako dnes: vyrábať nekompromisné pivá pre konzumentov.

Cyber Rabbit

Druh piva: NEIPA
Objem Alk.: 5,8%

Sour Rise

Druh piva: Sour Ale
Objem Alk.: 4,8%

Dead Rabbit

Druh piva: Double IPA
Objem Alk.: 8,3%

Flying Rabbit

Druh piva: IPA
Objem Alk.: 6,5%

Grumpy Octopus

Druh piva: IPA
Objem Alk.: 5,8%

Cherry Hero

Druh piva: Cherry Ale
Objem Alk.: 4,3%

Mango Hero

Druh piva: Mango Ale
Objem Alk.: 4,5%

Lazy Pirate

Druh piva: Porter
Objem Alk.: 5,5%

Craft Lemonade

Druh: Sour Cherry
Objem Alk.: 0,0%

Craft Lemonade

Druh: Cascara Cola
Objem Alk.: 0,0%

Craft Lemonade

Druh: Hop Soda
Objem Alk.: 0,0%

Craft Lemonade

Druh: Maracuja
Objem Alk.: 0,0%