HORIZONT Brewing:

Horizont Brewing je inovatívny, malý remeselný pivovar v súkromnom vlastníctve, jeden z priekopníkov domácich prémiových pivovarov.
Ich pivá získali množstvo domácich a zahraničných ocenení, no najviac sme hrdí na tieto:
Ako prvý pivovar v strednej Európe v roku 2017 vyhrali ocenenie Grand Champion v Dubline na Craft Beer Cup. Maďarskí profesionálni blogeri ich zvolili na titul Best Brewer v roku 2019.
Hlavnou silnou stránkou Horizontu je rozmanitosť. Ich pivá majú radi, ako pivní experti, tak aj tí, ktorí svet prémiových pív ešte len spoznávajú. Vstávajú skoro ráno a pracujú dlho do noci, aby vyrábali vynikajúce pivá pre široké spektrum spotrebiteľov.
Neustále zlepšujú kvalitu svojich pív, využívajú modernú automatizovanú technológiu, varia z najkvalitnejších dovážaných surovín a spájajú tradičné európske pivovarnícke skúsenosti s najnovšími medzinárodnými trendmi. Sú mladý pivovar, ktorý sa pružne prispôsobuje rýchlo sa meniacim spotrebiteľským zvyklostiam a trendom v pivnom priemysle v záujme vynikajúcich pív.
Veria, že aj varenie piva je druh umenia.
Chcú to ukázať nielen v obsahu, ale aj prostredníctvom etikiet pív. V spolupráci s miestnou mladou umelkyňou Viktóriou Fehér vytvorili nový a svieži imidž ich základného sortimentu.
Každé ich pivo je charakter a pre tento charakter spomedzi mnohých obrazov vybrali tie, ktoré najlepšie zobrazujú osobnosť piva.
Prečo je pivo Horizont iné?
Dávajú vám zážitok: vytvárajú príchute, ktoré vždy prekvapia. Každé ich pivo je nové dobrodružstvo, nový objav.
Kvalita bez kompromisov: namiesto náhrad používaných vo veľkom priemysle pracujú s najkvalitnejšími medzinárodnými surovinami, či už ide o tradičný nemecký a belgický slad, alebo najnovší americký a novozélandský chmeľ.
Stále sa obnovujú: neustále hľadajú možnosti inovácií a najmä procesy, pomocou ktorých môžu vyrobiť niečo nové a vzrušujúce.
Každé z ich pív má svoje miesto: aj na najvyššej úrovni gastronómie boli s ich pivami vytvorené vynikajúce kombinácie jedál a nápojov, ale nájdete tu aj ten správny nápoj pre najlepšie posedenia pri pití piva s priateľmi.

Pivá pivovaru HORIZONT ponúkajú všetky maďarské Michelin reštaurácie.
Produktové rady:
Core Range - Nevšedné pivá pre všedné dni. 
Selfish Games - "Hra" ale na najvyššej úrovni s pivnými štýlmi.
Sour Series - Osviežujúce kyseláče.
Night Shift - Séria silných pív, ktoré dozrievajú v ušľachtilých sudoch od Whisky, Bourbon, Rhum...
Kde všade vo svete sa čapujú pivá pivovaru HORIZONT:
Holland, Spain, France, Norway, Finland, Denmark, Ireland, Italy, Serbia, Slovakia, Bulgaria, Israel, Luxembourg, Czech Republic, Sweden, Germany, Belgium, Caribbean, Romania.
Herr Lager

Druh piva: Lager 

Objem Alk.: 4,5%

Gentle Bastard

Druh piva: IPA

Objem Alk.: 6,5%

Double Gentle Bastard

Druh piva: Double IPA

Objem Alk.: 8,0%

Easy A

Druh piva: APA

Objem Alk.: 4,5%

Hazy Queen

Druh piva: NEIPA

Objem Alk.: 6,0%

Rebel Berry

Druh piva: Sour

Objem Alk.: 4,5%

Morning Joe

Druh piva: Stout

Objem Alk.: 6,0%

Passion Flick

Druh piva: Pale Ale

Objem Alk.: 4,1%

Night Shift 2022

Druh piva: Stout

Objem Alk.: 13,6%

Night Shift 2022

Druh piva: Baltic Porter

Objem Alk.: 14,4%

Night Shift 2022

Druh piva: R.I.S.

Objem Alk.: 13,0%

Night Shift 2022

Druh piva: R.I.S.

Objem Alk.: 13,6%